Home Shop Classified News, Stories Events Education Ridecamp Videos Cartoons AERC
Endurance.Net Home 2007 Warka Poland CEI***
Interactive Map

Download Google Earth

Official Event Site


Starters List

ZGŁOSZENIA NA ZAWODY CEI /CEN


160km Results

OverTimeLameLame
111:21:556Peter JadlovskySumika160 kmCzechy
213:08:002Hermann MartinWhitney Aurea160 kmNiemcy
313:09:051Laszlo PekKohelia Bingo SX4160 kmWe.gry
44Feiruz BoulbolovaFathia160 kmSÂłowacja
53Jakub KyselyLulu min Gracie160 kmCzechy
L5Feras BoulbolNazira160 kmSÂłowacja


ZGŁOSZENIA NA ZAWODY CEI /CEN

Nazwisko zawodnikakondystans
1Laszlo PekKohelia Bingo SX4160 kmWe.gry
2Hermann MartinWhitney Aurea160 kmNiemcy
3Jakub KyselyLulu min Gracie160 kmCzechy
4Feiruz BoulbolovaFathia160 kmSłowacja
5Feras BoulbolNazira160 kmSłowacja
6Peter JadlovskySumika160 kmCzechy
7Patrycja BerezowskaMaruk130 kmKS HURTAP Łe.czyca
8Tereza KopeckaArmanda S130 kmCzechy
9Ryszard Zielin'skiGent130 kmKJ Interpolo
10Maciej KacprzykLozanna130 kmKJ Bednarki
11Agata Karas'kiewiczWinogard130 kmKJ Champion
12Sebastian Karas'kiewiczGrant130 kmKJ Champion
13Beata DzikowskaCyryl130 kmKJ Champion
14Kamila KartShanokk130 kmKJ Champion
15Andrzej PiwnickiHebron130 kmJKS Jasioro'wka
16Katarzyna WikarekBaccardi130 kmKJ Solec w Bieruniu
17Tomasz TuraSilvano130 kmKJ Solec w Bieruniu
18Marcin TobiaszEster130 kmJKS Pogo'rze Glinnik
19Kamila TobiaszMu - Zaharat130 kmJKS Pogo'rze Glinnik
20Katerina KyselaJasmina90 kmCzechy
21Jaromir SirokyCvezario Manfred90 kmCzechy
22Lucie SukovaLothar El Nil90 kmCzechy
23Ryszard SrokaPreria90 kmPOL
24Emil StefekUmag90 kmCzechy
25Anna IwaniukDisna90 kmBIK Gieniusze
26Natalia WierzbickaMelik El Nil90 kmBIK Gieniusze
27Katarzyna KłosekAsłan90 kmKJ "Les'ny"
28Milena KalataEuroland90 kmKJ Jasioro'wka
29Anna TarnowskaBader90 kmKJ Jasioro'wka
30Angelika PindelEsauł90 kmKJ Solec w Bieruniu
31Veronik MysliveckovaNelske70 kmCzechy
32Jerzy NideckiMentor70 kmBIK Gieniusze
33Maja KijewskaKoral70 kmBIK Gieniusze
34Piotr KomosaGaj70 kmBIK Gieniusze
35Agnieszka Zien'koMocarz70 kmBIK Gieniusze
36Agata PieciakMeron70 kmBIK Gieniusze
37Artur LandauCricket du Pecher70 kmKJ Champion
38Maciej KosickiAmper70 kmKJ Jasioro'wka
39Sławomir SoleckiKanion70 kmKJ Jasioro'wka
40Marcin KowyniaBerkut70 kmKJ Solec w Bieruniu
41Anna MadejEstardos59 kmLKJ Lewada Zakrzo'w
42Dorota KrzywickaFerro59 km
43Maciej KacprzykPisarka59 kmKJ Bednarki
44Olga CiesielskaFerid59 kmKJ Champio